İnsan Kaynakları

İşletme ve çalışan memnuniyetini arttırmak için sürekli iyileştirme faaliyetleri göstererek çalışmayı misyon edinen
Gurbetçiler Plastik, İnsan Kaynakları departmanı şirket içinde kadrolarının eğitim ve kariyer planlamalarını organize eder ve yıl içinde birçok defa belirlenen norm kadro taleplerine göre seçme ve yerleştirme süreci uygular.

 

Eğitim: Oryantasyon: İşyerimizde işbaşı yapmış tüm personeller; idari ve mavi yaka dahil olmak üzere İnsan Kaynaklarının işe yerleştirme süreci ile başlayan kurumsal genel ve işe uyum eğitimle müteakip yaklaşık 1 aylık süreyi kapsayan oryantasyon eğitimlerine tabi tutulur.

 

Rotasyon: İşyerimizde departmanlar arası işleyişi daha iyi öğrenmek, sistemi ve süreci iyileştirmek için farklı departmanlar arasında çalışanlarımızın eğitime tabi tutulmasıdır.

 

Yıllık Planlama: İşyerimizde eğitim ihtiyaç analizine müteakip eğitiminin bütçeleme, planlama ve uygulamaları şirket içinde ve dışında yapılır.

 

Kariyer Planlama: İşyerimizdeki çalışanlar sürekli iyileşme faaliyetleri çerçevesinde, alınan performans göstergelerine göre terfi-görev ve yer değişiklikleri yapılmaktadır.

 

Staj: Kış dönemi ve yaz dönemi stajyerleri olarak; Kış dönemi başvuru talepleri, Temmuz, Ağustos aylarında ilan edildikten sonra Eylül ayında staj başlatılır. Yaz dönemi staj talepleri, Nisan, Mayıs aylarında ilan edildikten sonra Haziran ayında başlayarak yaz dönemi içerisinde stajlar gerçekleştirilir.

 

Aktif ilanlarımız hakkında sorularınızı ve başvurularınızı şahsen, faks, kariyer sitesi ve ik@gurbetciler.com.tr iletişim adreslerine iletebilirsiniz.

 

Açık Pozisyonlarımız için tıklayınız.